11 TEMMUZ 2024 GÜNÜBİRLİK YUNANİSTAN DEDEAĞAÇ-MAKRİ DENİZ TURU

GÜNÜBİRLİK TUR + REHBERLİK HİZMETİ

Gezilecek Yerler

DEDEAĞAÇ-MAKRİ-JUMBO AVM

Konaklama

GÜNÜBİRLİK

Geceleme

GÜNÜBİRLİK

30 €'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

GÜNÜBİRLİK YUNANİSTAN  DEDEAĞAÇ MAKRİ DENİZ TURU

TUR HAREKET SAATLERİ

Çerkezköy 
Orion Avm Karşısı 04:40
Çorlu hareket saatimiz 05:00
Tekirdağ hareket saatimiz 05:30

 

Turumuz sabah 05:30 hareketimiz ile İpsala sınır kapısında gümrük işlemlerimizin ardından ilk olarak YUNANİSTANIN  Alexandroupoli  (DEDEAĞAÇ )   şehrine  Hareket ediyoruz varışımızın  . ardından Dedeağaç’ın Makri köyüne ulaşıyoruz. Makri veya Megri, Yunanistan'ın Doğu Makedonya ve Trakya Bölgesi'ne bağlı Dedeağaç belediyesinde bulunan bir köydür. Köy Ege Denizi kıyısında Dedeağaç'ın 12 km batısında yer almaktadır. Varışımızı takiben plajdaki serbest zaman içeresinde deniz / kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Plaj girişleri ücretsizdir. (plajda yiyecek ve içicek alınırsa şezlonglar ücretsizdir.) Dileyen Misafirler burada yer alan beach restoranlarda yemek yiyebilirler Verilen sürenin doluşu ile takribi 16:00'da...belirtilen noktada buluşarak Dedeağaç’a doğru hareket ediyoruz ve burada akşam yemeği için bir saat serbest zaman veriyoruz. Belirlenen sürenin ardından tekrar rotamızı dönüş yolculuğuna çeviriyoruz ve gümrüğe varışımızın ardından işlemlerimiz yaptırıp free shop alış verişimizin ardından sizleri almış olduğumuz noktalara bırakarak keyifli bir hafta sonunun bitiminde siz değerli misafirlerimizle başka turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

NOT : 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLER YALNIZ BAŞINA YADA ANNE VEYA BABADAN BİRİYLE SEYAHAT EDECEK OLURSA MUTLAKA NOTERDEN ONAYLI MUVAFFAKATNAME ALMALIDIR!!

 

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

*Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

*Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.