16-18 ŞUBAT 2024 KAPADOKYA RÜYASI -KAYSERİ - ERCİYES KAYAK TURU

2 GÜN 1GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA (SABAH KAHVALTISI+AKŞAM YEMEĞİ) +ERCİYES KAYAK MERKEZİ FARKI İLE..

Gezilecek Yerler

KAPADOKYA-KAYSERİ-ERCİYES

Geceleme

1 GECE 2 GÜN

3.500 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

16-18 ŞUBAT 2024   KAPADOKYA RÜYASI ERCİYES KAYAK TURU

5* LI PERİSSİA HOTEL FARKI İLE...

TUZ GÖLÜ FARKI İLE...

ERCİYES KAYAK MERKEZİ FARKI İLE...


NOT: OTEL HAVUZU 21:00'a  KADAR KULLANIMA AÇIK OLACAKTIR 


KALKIŞ NOKTALARI : 


19:20 SARAY
19:45 KAPAKLI
20:00 ÇERKEZKÖY KİPA AVM KARŞISI (KIVANÇ TEKSTİL ÖNÜ)
21:00 ÇORLU ESKİ KIZ MESLEK DURAGI


1.GÜN   16/02/2024  Turumuz saat 21.00' da Çorlu’ dan eski kız meslek durağından hareketle başlar. İstanbul, Bolu, Ankara’yı takiben, sabah saatlerinde Kapadokya bölgesine varıyoruz.

 

2.GÜN   17/02/2024  Adeta bir açık hava müzesini andıran bölgede sırasıyla, bölgenin en yüksek noktası olan, muhtelif dönemlerde savunma amaçlı olarak kullanılmış ve tamamı doğal olarak oluşmuş bir kaya bloğunun oyulması ile Hitit Dönemi ile M.S. 9. yy arasında ortaya çıkmış olan Uçhisar Kalesi'ni panoramik olarak görüp, Bölgedeki dağların püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgarın aşındırmasıyla ortaya çıkan Kapadokya bölgesini gezmeye başlıyoruz. Bölgeye vardığımızda Güvercinlik Vadisini ilk göreceğimiz yerler arasında, 9.Yüzyıla kadar Güvercinlerin bakıldığı bölgede, kuşların gübreleri üzüm bağları için çok yararlı olduklarını tespit etmişlerdi ve güvercin bakımına çok önem vermişlerdi. Buradaki fotoğraf molası sonrasında Siz Değerli Misafirlerimize yetişen, bölgede oldukça lezzetli çifte kavrulmuş kabak çekirdeği alma imkanı veriyoruz. Alışveriş sonrasında yönümüzü Göreme Açık Hava Müzesini geziyoruz. Müze içindeki muhtelif kiliseler (Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise), mutfak, kiler, şaraphane ve İncil' in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise göreceğimiz yerler arasında. O bölgeye özgü toprakla üretilen Avanos ilçesindeki çanak-çömlek yapım atölyesini geziyoruz. Ve bölgeye özgü nefis tatların olduğu öğle yemeğimizi yedikten sonra bu kez Katılmak isteyen misafirlerimiz ile Bölgede artık bir gelenek haline gelen ve çok popüler olan ATV ile safari turumuzu gerçekleştiriyoruz. (Ekstra).Eğlenceli dakikalar sonrasında safari turumuzu tamamlayıp Rahipler Manastırı olarak da bilinen Paşa bağlarına geçiyoruz. Tüm Kapadokya turu boyunca görebileceğiniz en güzel peri bacaları örneklerini burada yakından görme fırsatını yakalayacaksınız. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında ise en son Derbent Vadisi, Aşıklar Vadisi yada Hayal Vadisi olarak da bilinen Değişik şekillerde oluşumları fotoğraflayıp programımızı bitirip Konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Geceleme ve Akşam Yemeği otelde. https://www.perissiahotel.com/

  

3.GÜN   18/02/2024  Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından karın keyfini çıkaracağımız Erciyes Dağı’na ve Kayseri’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1.5 saatlik yolculuktan sonra Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur sonrası otobüsümüzle Erciyes Dağı’na çıkıyoruz. Burada Rehberimizin vereceği serbest zamanda  snowbord, snowkite, kayak yapma, kızak ile kayma, telesiyeje binme gibi aktivitelerden istediğinizi yapabilirsiniz. Serbest zamanda dileyen misafirler Mangalda sucuk ekmeğin tadına bakabilirler. Ardından, Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakacağız..Bir daha ki Marmara Travel organizasyonunda görüşmek üzere..

ERCİYES KAYAK MERKEZİ FİYATLANDIRMASI :


KAYAKÇI  -   YETİŞKİN  1 ÇIKIŞ 35TL      / 0-12 YAŞ ÇOCUK  25TL

YAYA -     YETİŞKİN 1 ÇIKIŞ   15TL   /      0-12  YAŞ ÇOCUK 10TL

YÜRÜYEN BANT  5 ÇIKIŞ  50TL

ZİRVE TIRMANIŞ :  50TL 

ÇOCUK OYUN ALANI  : 30TL

GÜNLÜK KİRALIK DOLAP :  30TL 

 NOT: YAZIL OLN FİYATLAR SEZONLUKTUR. VE DEĞİŞKENLIK GÖSTEREBİLİR...!

 TÜM KREDİ KARTLARINA TEK ÇEKİM VE NAKİT FİYATLARIMIZ 

 

2 VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİBAŞI: 3500TL
2 YETİŞKİN YANINDA 0-6 YAŞ : 2175TL
2 YETİŞKİN YANINDA 6-12 YAŞ :  2850TL 
SİNGLE ODA FARKI(1 KİŞİ) : 1200 TL

 VADELİ SATIŞLARDA ACENTADAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ 

 ÖNEMLİ NOT:  GÜNÜBİRLİK TURLARDA EN GEÇ 7 GÜN ; KONAKLAMALI TURLARDA EN GEC 15 GÜN ÖNCESİNDE ACENTEYE TURA KATILIM SAĞLANMAYACAGINA DAİR BİLGİ VERİLMELİDİR! AKSİ TAKDİRDE TUR ÜCRETİ İADE EDİLMEYECEKTİR!
HASTALIK..VS DURUMLARDA MİSAFİRİN HASTA OLDUGUNA DAİR BİR BELGE İBRAZ ETMESİ ZORUNLUDUR! 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Gidiş – Dönüş Ulaşım
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*1Gece Yarım Pansiyon Konaklama (akşam yemeği+sabah kahvaltısı)
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm Öğlen Yemekleri
*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*Tüm Özel Harcamalar
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*Kapadokya Türk Gecesi tl
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Safari -Atv Turu (1 atv bedelidir. İki kişi fiyatıdır!)
*KAYAK MERKEZİ ETKİNLİK ÜCRETLERİ

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.