21-22 EYLÜL 2024 BOZCAADA-ASSOS-BEHRAMKALE-KAZDAĞLARI TURU

2 GÜN1 GECE KONAKLAMALI(SABAH +AKŞAM YEMEKLERİ) DAHİL!

Gezilecek Yerler

BOZCAADA-ASSOS-BEHRAMKALE-KAZDAĞLARI-ZEUS ALTARI-YEŞİLYURT KÖYÜ

Konaklama

YARIM PANSİYON

Geceleme

1 GECE

0 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

21-22 EYLÜL 2024  BOZCAADA -ASSOS - KAZDAĞLARI TURU
MUHTEŞEM KADIRGA KOYUNDA  BARBAROSSA HOTEL KONAKLAMALIÖNEMLİ NOT:

Değerli Misafirlerimiz turlarımızda rezervasyon esnasında sabit koltuk verilmektedir. Yalnız 3 kişilik katılımlarda 3. Kişi için lütfen yer durumunu acente ile görüsünüz.

 

İADE ŞARTLARI:

Tüketici, hizmetin başlamasına 1  ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici , hizmetin başlamasından 15-20  gün önce iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini ,15 günden az bir süre kaldığı takdirde tamamını acenteye ödemek zorundadır.!!
TUR KALKIŞ NOKTALARIMIZ:

  • KAPAKLI :04:15

  • ÇERKEZKÖY KİPA AVM KARŞISI(KIVANÇ TEKSTİL ÖNÜ) :04:30

  • ORİON KARŞISI : 05:00

  • ÇORLU ESKİ KIZ MESLEK DURAĞI : 05:30

  • TEKİRDAĞ SAHİL ÖZCANLAR: 06:10

1. GÜN 21/09/2024 

Turumuza sabah belirlenen hareket noktalarından sizleri alarak başlıyoruz. Araç içi ikramlar eşliğinde Tekirdağ ve Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde feribota bineceğimiz Geyikli İskelesine varıyoruz.
 Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay, kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Türkiyenin en korunmuş kalelerinden biri olan Ceneviz Kalesini ziyaret ediyoruz. Bu kalenin kimler tarafından yapıldığı ve hangi tarihte yapıldığı bilinmemektedir. Bozcaadanın ılık rüzgarı ile birlikte şirin adamızın sokaklarında yürüyüşe başlıyoruz. Adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve sakızlı kurabiye alışverişi yapıyoruz. sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp belirlenen saatte  hareket edecek olan feribota binerek Geyikli iskelesine dönüyoruz. Buradan Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz, eğer şanslıysanız Türkiye’ye oldukça yakın Girit ve Eğriboz’dan sonra Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adası’nı görebilirsiniz. Büyük İskender’in hocası Aristoteles’in felsefe okulunun da bulunduğu Assos’un Akropol’ünü geziyoruz. Buradan panoramik olarak Assos limanını görüyoruz. Daha sonra konaklama yapacağımız Kadırga Koyundaki otelimize geçiyoruz. Geceleme ve Akşam Yemeği otelimizde.

https://www.assosbarbarossahotel.com/

 

 2. GÜN 22/09/2024 

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından ilk durağımız Küçükkuyu’ daki Zeytinyağı müzesi oluyor. Buradan zeytinyağı üretimi ile ilgili bilgi alıp tadımlarımızı yaptıktan sonra. Yönümüzü tarihteki ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Zeus Altarı’na çeviriyoruz. Buraya ufak bir tırmanışla çıktıktan sonra Rehberimizden mitolojik hikâyeyi dinleyip manzaranın keyfini çıkartıyoruz. Bir sonraki durağımız dizi çekimlerinde kullanılan şirin Yeşilyurt köyü oluyor. Burada vereceğimiz serbest zamanda konuklarımız enfes gözlemelerin tadına bakabilir. Yerel halkın kurduğu tezgahlardan alışveriş yapabilirler. Sona eren programımızın ardından keyifli bir yolculukla siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalara bırakarak, bir başka Marmara Travel turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. TUR ÜCRETİ:

 (2  VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİBAŞI )  : TL 
SİNGLE (TEK KİŞİLİK ODADA) FARKI :
 TL

İKİ KİŞİ YANINDA 0-6 YAŞ ÇOCUK: (YATAK VERİLMEMEKTEDİR.)
İKİ KİŞİ YANINDA 7-12 YAŞ ÇOCUK:
TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks Araçlarla Ulaşım
- 1 Gece Yarım Pansiyon konaklama (Kahvaltı+Akşam Yemeği)
- Rehberlik Hizmeti
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Araç İçi İkramlarFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri                                               
- Tüm Özel Harcamalar

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.