10 KASIM 2024 GÜNÜBİRLİK SELANİK - KAVALA TURU

10 KASIM´A ÖZEL..

Gezilecek Yerler

SELANİK-KAVALA

Geceleme

GÜNÜBİRLİK

0 €'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

GÜNÜBİRLİK SELANİK-KAVALA TURU

**ATAMIZI DOGDUGU EVDE ZİYARET EDİYORUZ**KALKIŞ NOKTALARI:


23:00 KAPAKLI
23:15 Ç.KÖY KİPA AVM KARŞISI(KIVANÇ TEKSTİL ÖNÜ)
00:15 ÇORLU ESKİ KIZ MESLEK DURAGI
00:45 TEKİRDAĞ

 

ÖNEMLİ NOT:

Değerli Misafirlerimiz turlarımızda rezervasyon esnasında sabit koltuk verilmektedir. Yalnız 3 kişilik katılımlarda 3. Kişi için lütfen yer durumunu acente ile görüsünüz.

 

İADE ŞARTLARI:

Tüketici, hizmetin başlamasına 1  ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici , hizmetin başlamasından 15-20  gün önce iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini ,15 günden az bir süre kaldığı takdirde tamamını acenteye ödemek zorundadır.!

 


Turumuz Gece saat 00:15 de Çorlu Eski Kız Meslek Durağın'da buluşma ve hareket. İpsala (TÜRKİYE) ve Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’a giriş ve yola devam. Yaklaşık 5 saatlik yolculuk sonrası SELANİK varış. Selanik varışını takiben yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında ; Atatürkün Evi, Şadırvan, Vardar,Hamza Bey Camii, Makedonia & Trakya & Bakanlık Binası – Aristoteoles Üniversite Kampüsü,RODANDA, Ag. George Kilisesi, HELEXPO İnternational Fuar alanı, Döner Kule, Bedesten, “B.İskender – E. Venezelos – P. Konstantin” Heykelleri, Aristoteles, Elefterios” Meydanları “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Langada, Nikis (Vas. Konstantin) ” caddeleri gezisi, sonrası hediyelik eşya alış-veriş sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otobüsteki yerlerimizi alıyor ve KAVALA’ya hareket ediyoruz. KAVALA ya ulaşımı takiben öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrası KAVALA şehir gezisi. KAVALA’da gezilecek yerler arasında; (Panagıa – Su kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Eski&Yeni Şehir – KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA (İmarethane – Ev&Heykeli) – Ag. Nicholas&Teodoro Kimissi kilisesi – Deniz feneri) Er.Stavrou – El. Venizelos caddeleri “Elefterios – Karaoli – Nikotsara 28 Ekim” meydanları gezilerinin ardından Artık turumuzun sonuna geliyor, Kipi (YUNAN) ve İpsala (TÜRKİYE) sınır kapısında pasaport işlemlerinin ardından bir başka gezide buluşmak üzere Keşan Üzerinden Çorlu'ya dönüyoruz. Siz Değerli Misafirlerimizi Aldığımız noktalara bırakıyoruz.


YURTDIŞI TURLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN VİZE KURALLARI

 

  • Yurtdışı Turlarımıza Katılım Sağlayacak Yeşil Pasaport Sahibi Misafirlerimizin Tur Başlangıç Tarihinden, Bitimine Kadar Pasaportlarının En Az 90 Gün Süreye Sahip Olması Gerekmektedir!

 

  • Yurtdışı Turlarımıza Katılım Sağlayacak Olan Çifte Vatandaşlarımızın (Avrupa Vatandaşlarımızın) Pasaport Geçerlilik Süresi Yok İse;  Yanlarında Oturum Kartlarını ve TC Kimliklerini Taşımaları Gerekmektedir!

 

  • Schengen Ülkelerine Yapılacak Turlarda Misafirlerin Schengen Vize Sahibi Olması Gerekmektedir! Vize Sahibi Misafirlerin, Vize Kullanımı Hakkında Bilgi Sahibi Olması Gerekir! ( Multi Vizesi Olmalı Ve Vize Gün Sayısının Dolmamış Olması Gerekir!)  Tek Girişli Vize Sahibi Olan Misafirlerin Vizeleri Tek Kullanımlıktır! Ve Hangi Ülkeden Vize Alındı İse O Ülkeye Giriş Yapma Zorunluluğu Mevcuttur! Tek Kullanımlık Vize İle Başka Ülkeye Giriş-Çıkış Yapamaz!

 

  • Bulgaristan’ a Seyahat Edecek Misafirlerin Schengen Vizesi  Var İse Vizenin Tabii Olduğu Ülkeye Giriş-Çıkış Yapma Zorunluluğu Vardır! Yapılmadı ise Sınır Kapılarından Geri Dönme Durumu Mevcuttur!

 

NOT :   Yukarıda Yer Alan Vize Kuralları Gereğince ; Bu krallara Uyulmadığı Yada Gözardı Edildiği Takdirde ; Misafirin Yaşayacağı Herhangi Bir Sıkıntıdan Acentemiz Kesinlikle Sorumlu Değildir! Yukarıdaki Kurallara Uyulmamasından Doğacak Sıkıntılarda Tur Ücret İadesi Yapılmamaktadır!

 

  • Yurtdışına Çıkacak Olan Her Misafirin Yurtdışı Seyahat Sigortası Olmak Zorundadır! Schengen Vizesi Alan Yolcuların Vize Alınırken Sigorta Yapma Zorunluluğundan Dolayı Yapılan Sigortalar Tur Boyunca Geçerlidir! Ancak Sigortanın Başlangıç Ve Bitiş Sürelerinin Misafir Tarafından Kontrol Edilmesi Gerekmektedir! Biten Sigortalar İçin Acentemiz Destek Sağlamaktadır. 100 tl Karşılığında Yurtdışı Seyahat Sigortası Yapılır! Sınır Kapılarında Sigorta İle İlgili Yaşanan Sıkıntılardan Acentemiz Sorumlu Tutulmayacaktır!

 

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler


Tur boyunca Lüks otobüs ile ulaşım

Otobüs İçi İkramlar(GÜNDE 1 KEZ)

Şehir Gezileri

Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm yemekler

Yurtdışı çıkış harcı ( 150 TL )

Fiyata dahil edilmemiş tüm hizmetler

 

 

 

- VİZE BAŞVURULARINDA YAPILAN SİGORTALARIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VAR İSE BU TUR İÇİN EKSTRA SİGORTA YAPTIRMANIZA GEREK YOKTUR
AKTİF SİGORTANIZ GEÇERLİDİR

 

 

 


- SEYAHAT SİGORTASI YAPTIRMAK İSTEMEYEN MİSAFİRLERİMİZİN ; GÜMRÜK GEÇİŞLERİNDE
VE TUR ESNASINDA YAŞANABİLECEK SİGORTANIN KAPSAMIŞ OLDUĞU SAĞLIK GÜVENCELERİNDEN MUAF KALACAKTIR .
TUR ESNASINDA SİGORTASI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZ OLMASI DURUMUNDA;
YURT DIŞINDA YAŞANACAK HERHANGİ BİR OLUMSUZ SÜREÇTE ,ŞİRKETİMİZ MADDİ MANEVİ MUAF SAYILACAKTIR.!

 

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.