29 AĞUSTOS - 1 EYLÜL / SUNNY BEACH -EUROPA HOTEL TATİLİ

3.750 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

4 GÜN 3 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA(SABAH KAHVALTIS+AKŞAM YEMEĞİ)

29 AĞUSTOS - 1  EYLÜL 
BULGARİSTAN SUNNY BEACH EUROPA HOTEL TATİL TURU 


*PASAPORT VE VİZE ZORUNLUDUR 

*OTEL HAVUZ VE ŞEZLONGLARI  ÜCRETSİZDİR

*OTEL ÖNÜNDE BULUNAN PLAJ BELEDİYE İŞLETMESİNDEDİR VE ŞEZLONGLAR ÜCRETLİDİR

*18 YAŞ ALTI MİSAFİRLER YALNIZ BAŞINA VEYA ANNE- BABADAN BİRİYLE SEYAHAT EDECEKSE EĞER NOTERDEN ONAYLI ANNE-BABA İMZALI MUVAFFAKATNAME ALMAK ZORUNDADIRLAR!!!
1. GÜN 29.08.2022 ÇORLU- BULGARİSTAN EUROPA HOTEL

TURUMUZA BELİRLENEN NOKTADAN 06:00 HAREKETLE BAŞLIYORUZ . ARAÇ İÇİ İKRAMLAR EŞLİĞİNDE DEVAM EDEN YOLCULUĞMUZDA GÜMRÜK İŞLEMLERİ SONRASI ROTAMIZI BULGARİSTAN SUNNY BEACH te BULUNAN EUROPA  HOTEL e ÇEVİRİYORUZ. OTELE VARIŞIMIZ ARDINDAN İSTİRAHAT EDEBİLİR OTELİMİZİN HAVUZ VE EĞLENCE ALANLARINDAN FAYDALANABİLİR YA DA PLAJDA VAKİT GEÇİREBİLİRSİNİZ . AKŞAM YEMEĞİ VE  GECELEME OTELİMİZDE


2.GÜN 30.08.2022 VARNA -NESSEBAR-  

 Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından aracımıza geçerek  Bulgaristan’ın en büyük üçüncü şehri ve Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan Varna şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir merkezine varışımız sonrası, gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda  Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası Club’lar, Barlar, Cafe’ler ve enfes Restoranlarla süslü olan kordon da yürüyüş ve serbest zaman. Serbest zaman sonrası Burgas yakınlarında, dar bir geçit ile anakaraya bağlı şirin ve romantik bir yarımada olan Nessebar yarımadasına ulaşıyoruz. Kayalık bir yarım adanın üzerinde yer alan ve 1983 yılında da eşsiz bir tarihe ve kültüre sahip olması nedeniyle Dünya Kültür Mirası Anıtı olarak seçilen Nessebar antik kentine geçiyoruz. Tarihi yarım adada bin yıldır varlığını koruyan Roma, Bizans ve Ortaçağ kalıntıları ile Bulgar kiliseleri bulunmaktadır. Kent 13.yy ve 14.yy eserleri ile ünlüdür. Kiliselerin özellikle cephe tasarımları ilgi çekicidir. Bizlere görkemli antik atmosfer sunan Nessebar da gezimiz sonrası Öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.  Otelimize varışımızın ardından akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. GÜN  31.08.2022 

KAHVALTIMIZIN ARDINDAN  OTELİMİZDE VAKİT GEÇİREBİLİR SUNNY BEACH İN KEYFİNİ ÇIKARABİLİR OTELİMİZİN EĞLENCE ALANLARINDAN FAYDALABİLİRSİNİZ 
AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME OTELİMİZDE

4. GÜN 01.09.2022  BURGAS - ÇORLU

OTELİMİZDE ALACAĞIMIZ KAHVALTININ ARDINDAN  12:00 SULARINDA  OTELİMİZDEN AYRILARAK ROTAMIZI  BURGAS a ÇEVİRİYORUZ .  Burada alışveriş için 1 saatlik serbest zaman veriyoruz.( Metro Market) Daha sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara  bırakarak bir başka turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Gidiş-dönüş Ulaşım

*4 GÜN  3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (otelde alacağımız sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri)

*Araç İçi İkramlar

*Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Özel Harcamalar

* Schengen Vize Ücreti 150€ (Yeşil pasaportlar muaftır.)

* Yurt Dışı Çıkış Harcı 150 TL
Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.