3 EYLÜL 2022 GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU

400 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

REHBERLİK HİZMETİ+ GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM DAHİL

3 EYLÜL  2022 GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU

 

Turumuz Gece Saat 02:00’da Belirlenen noktadan siz değerli misafirlerimizi de alarak ikramlar eşliğinde keyifli  Eskişehir  yolculuğumuza başlıyoruz.

Yolda vereceğimiz molalar sonrasında Adapazarı-Pamukova-Bozüyük güzergahından geçerek sabah saatlerinde  Eskişehir’e varıyoruz. Gezimize sabah Eskişehir yakınlarında  alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz.(Ekstra). Ardından Osmanlı Dönemi’nde kalma evleri ile meşhur olan Odun Pazarı’nda  Atlıhan Tarihi Çarşısı, Dünya’da tek olan Lületaşı Müzesini ve Kurşunlu Külliyesi’ni (Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan), 150 yıllık bir  tarihe sahip Eskişehir Mevlevihane'sini ziyaret ediyoruz. Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Yılmaz BÜYÜKERŞEN imzalı Balmumu Heykel Müzesini zamanda yolculuk yaparcasına keyifle gezeceğimiz  yerler arasında. Odun pazarı gezimizi tamamladıktan sonra 1894 Yılında temelleri atılan Tülomsaş Fabrikasın’da yer lan Türkiye’nin ilk yerli otomobili Devrim Arabasını görüp fotoğraflıyoruz .Daha sonra göreceğimiz  Haller Gençlik  Merkezi keşif duraklarımızdan biri. 1930’lu yıllarda yapılmış yaş meyve sebze hal binasının yenilenen yüzünü görebileceğiniz Tepebaşı Sahnesi Tiyatro Salonu’nun bulunduğu gençlik merkezini panoromik görüp sonrasında Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkına gidiyoruz . Buradaki serbest zaman sonrasında turumuzu tamamlıyoruz ve dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bir başka turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
DAHİL OLAN HİZMETLER

 

*Araç İçi İkramlar (Soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)

 

*Çevre Gezileri

 

*Turizm Bakanlığı'ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler

 

*Gidiş-Dönüş Ulaşım

 

 

 

 DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

*Müze Ören Yeri  Giriş Yerleri

*Tüm Öğlen Yemekleri


Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.