24 MART 2024 GÜNÜBİRLİK PLOVDİV TURU

GÜNÜBİRLİK TUR+REHBERLİK ÜCRETİ!!

Gezilecek Yerler

plovdiv

Konaklama

GÜNÜBİRLİK

Geceleme

GÜNÜBİRLİK

25 €'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

24 MART  2024 GÜNÜBİRLİK BULGARİSTAN PLOVDİV TURU


04:00 KAPAKLI
04:10 ÇERKEZKÖY
04:40 ORİON
05:00 ÇORLU KIZ MESLEK 

TUR PROGRAMI: 

Çorlu>> Edirne >>Plovdiv

Turumuza 05:00 da Çorlu Eski Kız meslek durağından hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. Çorlu- Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Plovdiv'e yolculuk. Bulgaristan'ın ikinci büyük kenti olan Plovdiv merkeze geçiyoruz. Plovdiv uzun geçmişinde İslam-Türk kültürüne büyük hizmetler sunmuştur. 4000 yıl önceden beri yaşamın devam ettiği şehirdir. Mükemmel modern ve eski çağların mimarisini birleştiren yer.Cuma  Camii  ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzı. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti. Balaban evi .Nikola Nedkoviç Evi. Zlatio Boyaciev Evi. Hindilyan Evi. Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır. En ilgi çeken Eski Plovdiv adında şehrin en eski bölümü - NÖBET TEPE üzerinde bulunuyor. Bizans, Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri görme olanağımız olacak. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek. Verilecek serbest zamanda dileyenler Bu kalabalık ,hareketli caddede yemek yiyebilir,alışveriş yapabilir,çay kahvesini yudumlayabilir. Buradaki serbest zamanı tamamladıktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde Kısa bir mola vermek için Mustafa Markete ugruyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında, Bulgaristan daha sonra Kapıkule Türk Sınır kapısındaki pasaport, gümrük işlemlerinden sonra Türkiye' ye giriş yapıyoruz. Misafirlerimizi almış olduğumuz noktalarda bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

*Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

*Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL

**YURTDIŞI SEYAHAT SİGORTASI

( ZORUNLUDUR   // TUR SÜRESİNCE  100  TL  )-  VİZE BAŞVURULARINDA YAPILAN SİGORTALARIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VAR İSE   BU TUR  İÇİN   EKSTRA SİGORTA  YAPTIRMANIZA GEREK  YOKTUR   AKTİF SİGORTANIZ  GEÇERLİDİR

-  SEYAHAT SİGORTASI YAPTIRMAK İSTEMEYEN  MİSAFİRLERİMİZİN ; GÜMRÜK GEÇİŞLERİNDE     VE TUR ESNASINDA YAŞANABİLECEK SİGORTANIN KAPSAMIŞ OLDUĞU  SAĞLIK GÜVENCELERİNDEN  MUAF KALACAKTIR .  TUR ESNASINDA SİGORTASI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZ OLMASI DURUMUNDA; YURT DIŞINDA YAŞANACAK HERHANGİ BİR OLUMSUZ SÜREÇTE ,ŞİRKETİMİZ MADDİ MANEVİ MUAF SAYILACAKTIR.!

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.