24 ŞUBAT 2024 GÜNÜBİRLİK YUNANİSTAN DEDEAĞAÇ - PORTO LAGOS/VİSTONİDA GÖLÜ-KAVALA- ALIŞVERİŞ TURU

GÜNÜBİRLİK YUNANİSTAN -KAVALA - PORTO LAGOS/VİSTONİDA GÖLÜ-DEDEAĞAÇ JUMBO AVM- DEDAĞAÇ LİDL ALIŞVERİŞ TURU-

Gezilecek Yerler

DEDEAĞAÇ (Alexandrople ) - GÜMÜLCİNE(KOMOTİNİ) - PORTO LAGOS/VİSTONİDA GÖLÜ - KAVALA - JUMBO AVM

35 €'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

24 ŞUBAT 2024 GÜNÜBİRLİK  YUNANİSTAN - KAVALA - PORTO LAGOSVİSTONİDA GÖLÜ - DEDEAĞAÇ JUMBO AVM - DEDEAĞAÇ LİDL MARKET ALIŞVERİŞ TURU
KALKIŞ NOKTALARI: 
KAPAKLI
Ç.KÖY KİPA KARŞISI(KIVANÇ TEKSTİL ÖNÜ)
05:00 ÇORLU ESKİ KIZ MESLEK DURAĞI
05:30 TEKİRDAĞ


Turumuz sabah 05:00‘da Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi durağı, 05:30  da Tekirdag'dan hareketle , Araç İçi ikramları eşliğinde Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. ilk olarak YUNANİSTANIN 
İskeçe yolu üzerinde yer alan küçük bir balıkçı köyü. Yunanistan’da Gümülcine ile İskeçe arasında kalan bu yerin yakınlarındaki  Vistonida Gölü  Flora ve Fauna açısından zengin ve  önemli bir sulak alan olarak geçiyor. Vistonida gölü üzerindeki  Agios Nikolaos  Kilisesi ise bu civara yolu düşenlerin görmesi gereken önemli yerler arasındadır. Aynaros Kutsal Votopedi  Manastırı’nın bir kolu olan Agios Nikolaos  Kilisesi zengin Aynaros Mirası nedeni ile Hristiyan Dünyasında hem dini hem de tarihi öneme sahip. Bu güzel alanda vereceğimiz mola sonrasında ise Kavala’ya hareket ettikten sonra yol üzerinde vereceğimiz kahvaltı ve kurabiye alışverişi molası için Anastasia tesislerinde 45 dakika sonra hareket ettikten sonra Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu; su kemerleri, liman, kale,19.yy neo klasik yapılar, Pangia, eski yeni şehir, Acropolis, deniz feneri, Ag.Nicholas , Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, evi ve heykeli’nin görülmesi sonrası serbest zaman. Dileyen misafirler , Kavala sahilinde  Yunan mutfağının eşsiz lezzetlerini  - deniz ürünlerini  tadabilirler öğle yemeği için vereceğimiz  molamızın ardından belirlenen noktada toplanıp aracımıza geçiyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuzun üzerinde olan alexandropolli dedeağaç şehrinden panoromik geçiyoruz ve burada ilk durağımız lidl markette 45 dakika alışveriş molasından sonrasında  jumbo avm de  alışveriş molası veriyoruz. Sınır Kapısındaki Gümrük işlemlerinden sonra Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp Bir başka Marmara Travel turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


 

NOT : 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLER YALNIZ BAŞINA YADA ANNE VEYA BABADAN BİRİYLE SEYAHAT EDECEK OLURSA MUTLAKA NOTERDEN ONAYLI MUVAFFAKATNAME ALMALIDIR!!

NOT:YEŞİL PASAPORT KULLANAN MİSAFİRLERİMİZİN  PASAPORT SÜRELERİNİN EN AZ 3 AYDAN FAZLA OLMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKTİRDE OLUŞACAK DURUMLARDAN ACENTAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR!!!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

*Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm yemek ve kişisel harcamalar

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL

**YURTDIŞI SEYAHAT SİGORTASI

( ZORUNLUDUR   // TUR SÜRESİNCE  100 TL  )
Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.